-10%
Mobiilne konditsioneer LOFT EACM-8 CL/N3

Mobiilne konditsioneer LOFT EACM-8 CL/N3

328.50€ 365.00€
Maksudeta 273.75€
Kaubamärgid ELECTROLUX
Tootekood: EACM-8 CL/N3
Kättesaadavus: Laos

Ülevaade

Mobiilne konditsioneerElectroluxi mobiilne konditsioneer – see on kompaktsus, lihtne paigaldus ja palju erinevaid funktsioone ja režiime, mis kingivad teile mugavuse sõltumata sellest, kus te seda vajate – kodus, suvekodus või kontor...

Tootekirjeldus

Mobiilne konditsioneer

Electroluxi mobiilne konditsioneer – see on kompaktsus, lihtne paigaldus ja palju erinevaid funktsioone ja režiime, mis kingivad teile mugavuse sõltumata sellest, kus te seda vajate – kodus, suvekodus või kontoris.

Electroluxi mobiilsete konditsioneeride kaasaegne disain aitab neil näha välja harmooniliselt teie interjööris ning kõrge tootlikkus koos madala energia kuluga garanteerivad maksimaalselt efektiivse töö. Täiendav müraisolatsioon tagab vaikse töö teie puhkehetkel.

LOFT - stiilne disain, kompaktsed mõõdud                                                                                       

Kompaktsed mõõdud ja eriline disain minimalistlikus stiilis aitavad mobiilsetel konditsioneeridel Electrolux LOFT sobida ükskõik mis interjööri, kaasaegsed tehnilised lahendused teevad neid parimaks valikuks nende jaoks, kes tahab nautida jahedust kohe peale ostu, kuid ei ole valmis paigaldada split süsteemi. 

Tänu seadme põhjal olevatele ratastele on võimalik tagada optimaalse kliima täpselt seal, kus on vaja: jahutus-, ventilatsiooni- ja kuivatusrežiimid kiiresti tagavad vajaliku  tulemuse. Lülitage sisse „Auto“ režiim ja seade tagab maksimaalselt komfortsed tingimused. Madal müratase – (ainult 44 dB(A)) koos spetsiaalse öö režiimiga lubab teil nautida oma puhkehetke. Kaugjuhtimispult teeb seadme juhtimise maksimaalset mugavamaks.


 


Boiler ELECTROLUX 100L AVION
-20%

Boiler ELECTROLUX 100L AVION

231.19€    289.00€  
Filtrikorpus 1/2``
Filtrikorpus 3/4``
Filtrivõti FXWR3-BL
Rems Presspihid TH 16
-25%

Rems Presspihid TH 16

90.00€    120.00€  
Rems Presspihid TH 20
-25%

Rems Presspihid TH 20

90.00€    120.00€