Infrapunasoojendi BALLU BIH-AP4-B 1,0 kW

Infrapunasoojendi BALLU BIH-AP4-B 1,0 kW

103.00€
Maksudeta 85.83€
Kaubamärgid Ballu
Tootekood: Ballu BIH-AP4-B 1,0 kw
Kättesaadavus: Laos

Ülevaade

Uued infrapunasoojendid BALLU BIH-AP4 – kõige kompaktsemad tänapäevased säästlikud kütteseadmed suunatud soojenduseks. Need on asendamatud tööalade lokaalseks soojendamiseks kõrgete lagede või viletsa soojustusega ruumides, kus tradits...

Tootekirjeldus

Uued infrapunasoojendid BALLU BIH-AP4 – kõige kompaktsemad tänapäevased säästlikud kütteseadmed suunatud soojenduseks. Need on asendamatud tööalade lokaalseks soojendamiseks kõrgete lagede või viletsa soojustusega ruumides, kus traditsiooniliste kütteviiside kasutamine on vähetõhus. Võimalus paigaldada kohtade kohale, kus inimesed viibivad, tagab säästliku energiatarbimise. Kõigi BALLU BIH-APL mudelite komplekti kuuluvad universaalsed kronsteinid, mis võimaldab soojendeid kergesti ja kiiresti paigaldada lakke, seinale, trossile või isegi keermestatud torudele! Kvalitatiivselt uus lähenemine mugavate tingimuste loomisele sai  võimalikuks tänu BALLU infrapunasoojenditele. Need on viimastel aastatel saavutanud erakordse populaarsuse tänu suurele energiatõhususele, ohutusele ja ainukordsetele eelistele teist tüüpi soojendite ees.

Sarnaselt päikesele kiirgavad need soojusenergiat infrapunaspektris. Soojus praktiliselt ei neeldu õhku ja jõuab kadudeta soojendatavate pindadeni, mis omakorda soojendavad õhku. See tekitab ruumis pehme mikrokliima ja aitab elektrit kokku hoida.

Näiteks:

Kui ruumis on vaja hoida temperatuuri  21 °С, soojendab IP-soojendi põrandapinna kiiresti selle soojuseni ja inimesel ongi juba mugav. Standardne soojendi hoiab määratud temperatuuri inimese pea kohal, samal ajal kui jalgade piirkonnas on temperatuur umbes 15 °С ning inimene tunneb, et tal on külm ja tõstab temperatuuri seni, kuni tema jalgadel hakkab soe. Tänu sellele võimaldab IP-soojendi hoida ruumi temperatuuri 3-4 °С madalamal kui tavaline kütteallikas, mis toob kaasa elektrienergia olulise kokkuhoiu.

Otstarve

Põhiülesanne: ruumide põhi- ja lisaküte, ruumide tööalade lokaalne soojendamine.

Lisaülesanne: pindade puhastamine jääst ja lumest ning nende hoidmine sellises seisukorras, materjalide ülessoojendamine ja kuivatamine.

Eelised

 • Korpuse kuju on patentidega kaitstud
 • Lokaalse kasutamise võimalus 
 • Suur elektri kokkuhoid
 • Ei põleta hapnikku ja ei tekita kõrbelõhna
 • Lakkepaigaldus hoiab tööala vaba
 • Vastupidavad 25 μm anodeeringuga kiirguspaneelid tagavad suure tõhususe seadme kogu kasutusaja vältel
 • Sisalduvad universaalsed sulgudes
 • Kõige kompaktsemad IP-paneelsoojendid
 • Termoregulaatoriga ühendamise võimalus
 • Külgmised katteplaadid lihvitud roostevabast terasest
 • Korpuse ajakohastatud kuju vähendab visuaalselt seadme sügavust (näha on ainult esipaneel)
 • Niiskuskaitse IP54

Garantii 3 aastat

Suurus (KxLxS)  mm - 40x1300x130

Kaal - 3,2 kg


Filtrikorpus 1/2``
Filtrikorpus 3/4``
Filtrivõti FXWR3-BL
PPR Keevitus Komplekt 20-40, 600W
PPR Keevitus komplekt 20-63
-29%

PPR Keevitus komplekt 20-63

180.00€    253.10€  
PPR Keevitus Komplekt 20-63, 800W