-30%
Konvektor SC 15-08-150

Konvektor SC 15-08-150

186.97€ 267.10€
Maksudeta 155.81€
Tootekood: 1501508
Kättesaadavus: Ettetellimus

Ülevaade

    PÕRANDAKONVEKTORID SC Aegumat klassika    Loomuliku konvektsiooniga põrandakonvektorid SC on mõeldud esmajoones vitriinakendega ruumide kütmiseks. Seinalekinnitatavad mudeli...

Tootekirjeldus

 

 

PÕRANDAKONVEKTORID SC
Aegumat klassika   
Loomuliku konvektsiooniga põrandakonvektorid SC on mõeldud esmajoones vitriinakendega ruumide kütmiseks. Seinalekinnitatavad mudelid SC-W sobivad suurepäraselt madalate aknalaudadega akendele. SC klassikaline disain ja lai värvivalik võimaldavad selle sobitadaigasuguse interjööristiiliga, madal korpus aga praktiliselt ei varja väljavaadet. SC korpus on ohutu, kuna sellel puuduvad teravad nurgad ja servad. Tänu kõrgele soojusvõimsusele saab konvektoreid SC kasutada põhikütteseadmena. Soojust üles levitades tekitavad need sooja õhu kardina, mis ei lase külmal ruumi tungida. Vaatamata sellele, et SC paigaldatakse kõige sagedamini vitriinakende lähedale, konvektori korpus ei kuumene ja tänu sellele jääb kogu soojus ruumi. Kergesti lahtivõetav korpus võimaldab konvektori sisemust kergesti puhastada, jalgade konstruktsioon aga pühkida põrandat ümber seadme.
 
ÖKONOOMSUS 
Tänu väga väikesele veehulgale konvektorite soojusvahetites väheneb ruumide küttekulu: ruumi kütmiseks tuleb eelkõige kuumutada vett kütteseadmes. Mida vähem on vett, seda väiksemad on kulud selle kuumutamisele ja väiksem on ka kütteseadme inerts. Väiksema inertsi puhul ei kuumene ruumid üle ja ei kulu liigselt energiat. 
 
MUGAVUS 
Konvektorid on ühed kõige kiirekäigulisemad ja tundlikumad kütteseadmed. Need soojendavad ruumi kiiremini ja hoiavad määratud temperatuuri täpsemini kui teised kütteseadmed. Konvektorid ei kiirga UV-kiiri nagu tavalised radiaatorid, vaid kütavad ruumi ainult konvektsiooni arvelt – soojuse vahetu ümbritsevasse õhku edasiandmise põhimõttel. Seepärast on ruumide õhk märksa loomulikum ja meeldivam. 
 
OHUTUS 
Põrandakonvektori korpus ei kuumene isegi maksimaalse võimsuse korral üle 40 °C ja seetõttu ei ole võimalik põletushaavu saada isegi korpusega pikaajalise kokkupuute korral. See on väga oluline ruumide puhul, kus viibivad lapsed.  KONVEKA konvektorite korpused on ohutud ka traumade seisukohast – neil ei ole teravaid nurki, kuna tänu unikaalsele tootmistehnoloogiale on neil kõigil  raadiused.
 
VÄLIMUS
Nautige aknast avanevat vaadet – põrandakonvektor ei varja seda (põrandakonvektorite kõrgus algab 14,5 sentimeetrist). Elegantsed proportsioonid ja avarad võimalused värvi valikul võimaldavad meie konvektoreid kergesti  sobitada igasugusesse interjööri.
 
PAIGALDUS
KONVEKA põrandakonvektorite konstruktsioon on maksimaalselt kohandatud lihtsaks paigalduseks – professionaalil võtab see sõltuvalt seadme mõõtudest aega 15-20 minutit. Konvektori küttesüsteemiga ühendamiseks on selle konstruktsioonis ette nähtud ka standardse armatuuri kasutamine – sellise armatuuri leiate igast küttetehnika poest.
 
HOOLDUS
Meie konvektorite korpustel ei ole teravaid nurki ega kitsaid pilusid, kuhu mustus võik koguneda ja seepärast on korpusi väga lihtne hooldada. Soojusvaheti puhastamise vajaduse tekkimise korral tuleb lihtsalt 4 polti veidi lahti keerata ja korpus maha võtta ning saategi soojusvahetile igast küljest vaba juurde pääsu ja võitegi seda tolmuimejaga puhastada.
 
Standardvarastus
 
Terasest korpus. Vasest ja alumiiniumist soojusvaheti . Jalad. Soojusvaheti kinnituselemendid. Õhuklapp
 
OTSTARVE JA EELISED
Eriti püsiv ja loomulik pulberkate  
Standardne värv - valikul – ükskõik milline RAL-värvikaardi värv
Ühendused küttesüsteemi
Keere G1/2” Standardne ühendus paremalt poolt
võimalik tellida ka vakakpoolse ühendusega