Dušinurk Supernova SKCP4-80 white+plastic Pearl

Dušinurk Supernova SKCP4-80 white+plastic Pearl

305.00€
Maksudeta 254.17€
Kaubamärgid Ravak
Tootekood: 3114010011
Kättesaadavus: 7-14 päeva

Ülevaade

775-795x1850mmAbsoluutselt töökindladMudelisarja Supernova kuuluvad turul saada olevatest dušikabiinidest klientide poolt kõige enam hinnatud. Sellise tunnustuse on toonud nende kvaliteetne valmistamine, kõige laiem mudelivali...

Tootekirjeldus

775-795x1850mm

Absoluutselt töökindlad

Mudelisarja Supernova kuuluvad turul saada olevatest dušikabiinidest klientide poolt kõige enam hinnatud. Sellise tunnustuse on toonud nende kvaliteetne valmistamine, kõige laiem mudelivalik ja patenteeritud lükandmehhanism.

Tõrkevaba ja vaikse toimimise eluaegne garantii

Dušikabiinide Supernova lükandmehhanism on varustatud patenteeritud süsteemiga AntiBlock, mis tagab pikka aega dušikabiini tõrgeteta töö, uksed ei kiilu kinni ega lähe risti. Katsetatud kasutusaeg on 1 000 000 avamist ja sulgemist. Me anname sarja Supernova dušikabiinide tehnilisele lahendusele AntiBlock 10-aastase garantii.

Igavene raamkonstruktsioon

Dušikabiinide Supernova konstruktsioon on paksuseinalisest alumiiniumist ning sellel on väga kvaliteetne matist metallist pinnaviimistlus (nn satiin). Nõnda sobib see nii kodustesse vannitubadesse kui ka hotellidesse ja pansionidesse.

Väga kerge paigaldamine

Me tarnime toote kokkupandult, piisab selle seina külge kruvimisest ja tihendamisest.

  • mõõdud: 80, 90 сm
  • värvilahendus: profiil - valge, satiin
  • ohutust klaasist vitraaž: 3 mm; Transparent, Grape
  • plastikust vitraaž: Pearl, Rain
  • toote kõrgus : 185 сm

Toode koosneb kahest sirgest liikumatust osast ja kahest kumerast osast, mis moodustavad liugusked. Paigaldatakse plaadiga viimistletud vannitoanurka dušialustele RAVAK RONDA, ELIPSO, ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME või otse sisseehitatud dušitrapi või -renniga põrandale. Kuna on ette nähtud sügavale dušialusele Sabina paigaldamiseks, valmistatakse kõrgusega 1700 mm. On võimalik mittestandardse dušinurga valmistamine.

Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3810D must
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3815D valge